Balič/ka Opatov

Inzerát z úřadu práce
Plat: až 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 274, Opatov, Pardubický
Vloženo před 7 dny
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

NABÍZÍME: pracovní poměr na tři měsíce!!!
KONTAKT: telefonicky 8:00 - 16:00 hodin

Našli jsme podobné nabídky práce

Strojní zámečník

Požadujeme Zajímavá pracovní nabídka ve stabilní a prosperující firmě  na pozici Strojní zámečník. Požadavky: - strojírenské nebo zámečník, instala- tér, potrubář ve strojírenském oboru - praxe na odborné pozici - znalost čtení výkresové...
Aktualizováno dnes

Opatovice nad Labem
20 000 - 25 000,-

Úklidové práce ve výrobním provoze

Požadujeme Hledáme pracovníky na úklidové práce ve směnném provoze (víkend). Žádána je pracovitost a spolehlivost.
Aktualizováno před 4 měsíci

Obchodní poradce produktů pro zemědělství

Požadujeme VŠ, VOŠ popř. SŠ; prokazatelná zkušenost v obchodní činnosti; znalost AJ nebo NJ vítána; znalost práce na PC (MS Word, Excel); komunikační a prezentační schopnosti; schopnost zvládání stresových situací, psychická odolnost, ŘP sk. „B“...
Aktualizováno před 27 dny

Svitavy + 50 km
35000 - 45000 Kč za měsíc

Pracovník expedice/ balič (až 27.000 Kč)

Požadujeme * SOU/SŠ * zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou * znalost práce na PC, SAP * obsluha VZV výhodou * spolehlivost Nabízíme Pro balení našich hotových výrobků pro automotiv hledáme pracovníka na posílení týmu expedice. *...

Brno - město
27000

Kontakt

Real Factory CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marie Lorencová   +420 461 611 357

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.