Uklízeč/ka

Inzerát z úřadu práce
Plat: až 14 740 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 17 dny

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce dle zakázek zaměstnavatele (např. Přelouč)
úklid výrobních a administrativních prostor
požadujeme zodpovědnost a dobrý zrak
práce začínají zpravidla v 6.00
první kontakt telefonicky

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklízeč / ka 18.000,- Kč

Požadujeme Požadujeme: - praxe na obdobné pozici výhodou - manuální zručnost - dobrá pracovní morálka - týmová spolupráce a odolnost vůči stresu - disciplína, spolehlivost, preciznost a flexibilita - zájem o dlouhodobou spolupráci - SOÚ...
Aktualizováno před měsícem

Břeclav
18000 Kč za měsíc

Uklízeč/ka (Z21052)

Náplň práce Hledáme pracovníka na ÚKLID Práce na DPP nebo DPČ 90 Kč / hodina Jeden víkend za 14 dní případně i v týdnu
Aktualizováno dnes

Uklízeč/ka v obchodě s módou: 95Kč/h čistého

Požadujeme Hledáme brigádníky na výpomoc v prodejně s módou. Jedná se zejména o pomoc při stěhování prodejny se značkovou módou, drobný úklid na prodejní ploše, rovnání zboží v regálech, štítkování, vybalování. Směny 8-11h. Požadujeme ...
Aktualizováno před 8 měsíci

Plzeň
až 95 Kč/měsíc

Kontakt

STRYPA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Oleh Tyasko, jednatel   +420 777 083 615

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.