Technický manažer/ka pro V.I.P. objekty - Praha a střední Čechy

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Čistý trestní rejstřík
- Řidičský průkaz sk. B
- VŠ/SŠ v technickém směru (stavební obor je výhodou)
- Praxe v oblasti property/facility managementu
- Kvalifikace pracovníka dle vyhlášky 50/1978 Sb.
- Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- Pečlivost, spolehlivost, diskrétnost
- Časová flexibilita - podmínkou
- Anglický jazyk nebo jiný jazyk - výhodou

Nabízíme

- Motivující platové ohodnocení
- Práci ve stabilní národní společnosti
- Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
- Mobilní telefon, notebook, firemní automobil


Náplň práce

Máte zkušenosti s property či facility managementem, komunikační a vyjednávací dovednosti Vám nejsou cizí? Studoval jste školu technického směru, vlastníte řidičský průkaz a splňujete vyhlášku 50/1978 Sb.?

Tak právě Vás hledáme na pozici TECHNICKÉHO MANAŽERA pro V.I.P. objekty do naší společnosti zabývající se technickou správou a údržbou nemovitostí.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zodpovědnost za svěřený tým
- Zodpovědnost za provoz a údržbu svěřeného portfolia nemovitostí
- Zpracování nabídek na nutné opravy
- Dohled nad termíny revizí
- Spolupráce s jednotlivými dodavateli
- Nábor nových zaměstnanců
- Pravidelný reporting

Kontakt

Rentel Facility Management s.r.o.

251 01 Říčany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michal Pilař  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Rentel Facility Management s.r.o. (IČ 28188837) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace