Projektant v oblasti řízení silniční dopravy a tunelových staveb Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na této pozici budete navrhovat systémy a zpracovávat projektovou dokumentaci automatizačních systémů, většinou v oblasti řízení silniční dopravy a tunelových staveb.

Příklad z našich referencí: Řídicí systém Tunelového komplexu Blanka, tunelů Strahov, Blanka, Zlíchov, Letná, Zlíchov (v Praze), řídicí systémy tunelů Komořany a Lahovice (obchvat Prahy) včetně systému liniového řízení – realizační dokumentace.

Abyste to zvládl/a potřebujete:
- VŠ vzdělání, ideálně elektro zaměření
- základní znalosti a ochotu naučit se práci s programem Autocad, popř. s dalším SW pro projekci
- touhu pracovat na projektech, které mají smysl

Výhodou je, pokud již máte praxi s projektováním nebo navrhováním elektronických systémů. Znalost databázových systémů je také výhodou.

My můžeme nabídnout:
- práci na zajímavých projektech
- pokud nemáš žádnou praxi, budeš spolupracovat s naším odborníkem, který tě zapracuje
- odborné kurzy pro udržení si přehledu v oboru
- pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 110,- Kč a budete moci využít další firemní benefity (https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/).

Další příklady z naší činnosti:
- Interaktivní systémy C2X na D1, D8 a D11
- Řídicí systém opravny laku Škoda Mladá Boleslav
- Dílčí projekty technologického vybavení pro rekonstrukce tunelových staveb Klimkovice a Valík, tvorba provozní dokumentace
- Účast na projektech vědy a výzkumu


Chcete využít této šance? 
Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a byste pracoval/a v ELTODO, pošlete informace o sobě. My je posoudíme, a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro VÁS v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace