Cybersecurity Manager (#12919276) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

On behalf of our client, a world’s leading company, we are looking for candidate to fill the position in the IoT area:

CYBERSECURITY MANAGER

What you need to have for this role:

You are experienced in defining and working with Cybersecurity architecture & design (incl. network & dev environment).
Understanding of software, hardware and specific firmware technology
Strong knowledge of the organization’s IT/OT/PSS landscape
Knowledge of specific security technologies, e.g. IAM
Understanding of organization’s regulatory, legal, risk, environmental, and operational requirements
Expertise in risk management
Understanding the customer journey and have a collaborative attitude and working seamlessly across seniority and organization.

Nabízíme

What you can expect:

Excellent salary and signing bonus
Up to 33 days of holiday
Flexible work hours
Home office
Individual budget for benefits
Relocation package

Náplň práce

Main Tasks & Responsibilities:

As the responsible for Cybersecurity within the Development Services team and you will define a cybersecurity architecture and ensure that security requirements of governance can be fulfilled.
Identify cybersecurity risks and decide on appropriate risk / exception handling
Services regarding design and architecture of technical cybersecurity solutions are delivered
Understand and manage legal and regulatory requirements related to cybersecurity
Define controls and processes to address identified cybersecurity risks including providing requirements to IT vendors
Define and guarantee an efficient monitoring and reporting process

Kontakt

People Consulting s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ilona Schmidt   +420 731 116 153

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost People Consulting s.r.o. (IČ 27960382) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.