Specialista kontaktu se zákazníky MND Příbram

Plat: až 28 000 Kč
Lokalita pracoviště: Příbram, Středočeský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co takhle pracovat u seriózního zaměstnavatele, který se přizpůsobí Vašemu rodinnému životu?
Nově hledáme kolegy do týmu MND, kde budete komunikovat se zákazníky této společnosti.
Co z Vás dělá ideálního uchazeče?
• Máte příjemný hlasový projev a čeština je Váš rodný jazyk.
• Pro komunikaci s lidmi nepotřebujete manuál, naopak si bez problémů vystačíte se svým přirozeným komunikačním talentem.

Nabízíme

Proč u nás pracovat?
• Máte volbu pracovního úvazku – 8, 7 a 6 hodinový.
• Už jste někdy v zaměstnání dostával/a nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné.
• Získáte zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše okolí.
Pokud splníte svůj denní plán, můžete jít domů a zbytek pracovní doby Vám bude zaplacen.
• Pro špičkové operátory možnost až 28 dní volna.
• Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 KČ!

Náplň práce

Co bude Vaším posláním?
• Budete telefonicky komunikovat a pomůžete lidem získat slevu
• Základní práce s PC.
Pokud nemáte s takovou prací zkušenosti, nevadí. U nás jsou úspěšní především ti, kteří chtějí pracovat sami na sobě.

Kontakt

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Lidická tř. 2331
370 01 České Budějovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nicola Plánská

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ATODA Telemarketing, spol. s r.o (IČ 48115916) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.