Obráběč kovů Budišov nad Budišovkou

Plat: 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Budišov nad Budišovkou, Moravskoslezský
Vloženo před 28 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

schopnost čtení výkresové dokumentace
zkušenosti z obdobné pozice (zámečník, seřizovač, údržbář, obráběč…)
spolehlivost, samostatnost, pracovitost
manuální zručnost, dobrá fyzická kondice

Nabízíme

nástup ihned do kmenového stavu společnosti
zázemí stabilní rodinné společnosti
příjemný kolektiv – možnost individuálního jednání
možnost přizpůsobení si pracovní doby dle potřeby
po roce prodloužení pracovní smlouvy na neurčito
dle šikovnosti rychlý nárůst mzdy

Náplň práce

čtení výkresové dokumentace
příprava polotovaru
obsluha strojů – frézka, pila, soustruh
jiné zámečnické práce

MZDA:
26.000 Kč hrubého – nástupní mzda -> PO ZAUČENÍ PŘIJDE NAVÝŠENÍ!

SMĚNNOST:
dvousměnný provoz

Kontakt

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Zatloukalová   770108581

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Comac jobs s.r.o. (IČ 28657411) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.