Holandsko - Jednoduchá práca s kvetmi. Ter Aar (cca 40 km južne od Amsterdamu)

Plat: 36500 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ter Aar (cca 40 km južne od Amsterdamu), Zahraničí
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- základná znalosť anglického alebo poľského jazyka
- možnosť pracovať dlhodobo
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- vodičský preukaz sk. B (aspoň jedna pracovníčka z dvojice)
- pracovná pozícia vhodnejšia pre ženy

Nabízíme

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

18 - 20 rokov:
8,84 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

21 rokov a viac
9,82 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je 99 EUR týždenne a je strhávaný z čistej mzdy pracovníka.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity. Na ubytovaní máte k dispozícii kuchynku na varenie.

Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Podľa vzdialenosti ubytovania zamestnávateľ zabezpečuje bicykel za poplatok max. 5 Eur týždenne, alebo poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za paušálny poplatok max. 18,50 Eur týždenne. (ztrhávané zo mzdy pracovníkov)
Ďalej nemáte žiadne náklady na benzín, naftu atď. Pracovníci ktorí šoférujú služobný automobil do práce a spať neplatia paušálny poplatok za využívanie služobného auta na cestovanie do práce a späť.

Náplň práce

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníčky, ktoré majú pozitívny vzťah ku kvetom.
Ide o ľahko tvarovateľné ťahavé črepníkové kvety (Stephanotis), ktoré rastú do výšky cca 2,5 metra a náplňou práce je dekoračná úprava (ťahavý kvet sa tvaruje - omotáva o dekoračnú podporu napr. do tvaru kruhu, štvorca a pod. a takto vytvarovaný je potom určený k predaju)
Ide o jednoduchú prácu. Pracuje sa v sklenníku alebo v interiéri. Možnosť umiestniť kamarátky. Pracujete na holandskú pracovnú zmluvu. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.

Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Kontakt

Europersonnel, s.r.o.

911 01 Trenčín
Slovensko

Kontaktní osoba:
Europersonnel s.r.o.   +421917721626

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Europersonnel, s.r.o. (IČ 44881525) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace