Projektový manažer - IT Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

U nás je projektový manažer odpovědný za projekt ve všech jeho fázích - definuje projektový tým, zpracuje plán projektu, poté projekt řídí, monitoruje a v závěru vyhodnotí dosažené cíle a celkový výsledek projektu. Jestli chcete za sebou vidět výsledky, tak už neváhejte a ozvěte se mi.

Abyste to zvládl/a, potřebujete:
- zkušenosti s řízením SW projektů, výhodou jsou zkušenosti s vývojem HW produktů
- uživatelskou znalost MS Project nebo podobných nástrojů pro tvorbu projektových plánů,
- znalost AJ stačí na mírně pokročilé úrovni (čtení, psaní),
- ŘP sk. B – k dispozici budete mít služební vůz.
- A pokud k odborným znalostem přidáte dobré organizační dovednosti, argumentační a komunikativní dovednosti, týmovost a zájem o IT technologie, pak se staňte naším projekťákem!

A proč se o tuto pozici ucházet? No, protože:
- se jedná o práci na zajímavých projektech např. C-ITS BackOffice pro projekt inteligentní dálnice, řízení dopravy, vlastní produkty společnosti
- máme pružnou pracovní dobu,
- v reálu uvidíte výsledky své práce, se kterými se můžete pochlubit,
- pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení,
- se můžete účastnit na našich pravidelných akcích pro rozvoj i zábavu,
- dostanete potřebné vybavení pro práci (telefon, notebook, služební auto..)
- A budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, kartičku Multisport, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno a další)

Konkrétněji bude náplní práce:

Příprava projektu
- Komunikace se zákazníkem a partnery o aspektech zakázky
- Příprava podkladů pro smlouvu
- Příprava výběrových řízení na subdodavatele
- Příprava harmonogramu prací
- Zpracování menších cenových nabídek

Realizace projektu
- Komunikace se zákazníkem
- Koordinace analytických a vývojových prací
- Koordinace a kontrola subdodávek
- Kompletace projektové dokumentace
- Řízení změn
- Předání díla

Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a byste pracoval/a v ELTODO, pošlete informace o sobě. My je posoudíme, a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro VÁS v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace