Projektant – silniční stavby (pro studenty i profesionály) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 28 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pokud jsi studentem posledního ročníku nebo absolvent, tak tě naučíme vše potřebné pro projekční činnost při přípravě silničních staveb. Jestli máš již praxi, můžeš ji využít při samostatném zpracování a posuzování různých stupňů projektové dokumentace silničních staveb (silnice, dálnice, městské komunikace). Dále budeš projednávat dokumentace s partnery investiční výstavby a příslušnými orgány a organizacemi, provádět autorský dozor.

U nás můžeš získat:
- zkušenosti na zajímavých projektech,
- pružnou pracovní dobu,
- možnost dalšího studia či odborné kurzy pro udržení si přehledu v oboru,
- přátelskou atmosféru v týmu lidí, který si pomáhá a navzájem se od sebe učí,
- přehled o celém procesu výstavby, který můžeš zužitkovat ve své další kariéře,
- A budeš moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno)
 
Pro tuto pozici je potřeba mít:
- VŠ stavební (obor konstrukce a doprava, nebo dopravní stavby),
- možno i ABSOLVENT,
- znalost CADových systémů (AutoCAD, Microstation) – stačí znalost ze školy, orientace v projektové dokumentaci,
- smysl pro zodpovědnost, koordinace při řešení velkých projektů,
- zájem o svůj obor a učit se novému, popř. učit a předávat znalosti ostatním v týmu,
- ŘP sk. B (je potřeba dojet se podívat i do terénu).

Výhodou je zkušenost s projekcí silničních staveb, orientace v související legislativě a normách, schopnost prezentovat a obhájit navržené řešení, autorizace ČKAIT v oboru dopravní stavby, či městské inženýrství.
 
Pracoviště možno: Praha, Pardubice, Brno či dle dohody.

Příklady realizovaných projektů: Dálnice D1 Lietavská Lúčka - Višňové - Dubná Skala, I/9-1/16 DUR obchvat Mělník, Stavba přeložky silnice III/14539 (přes ulici M. Horákové do ulice Strakonická), stavební část 2 – 1. etapa, 34 České Budějovice - úprava okružní křižovatky, Přeložka silnic II/156 a II/157 – 5. etapa, I/20 Plzeň, Plaská, D8 rozšíření odpočívky Klíčany, SOKP Lochkov, D7 MUK Středokluky, přídatné pruhy, Přeložka silnic II/156 a II/157 – 3. etapa


Neváhej mi zaslat svůj životopis stisknutím nebo odkaz na LinkedIn. Každému odpovíme ohledně dalšího postupu, popř. domluvíme schůzku s přímým nadřízeným.
Pokud si nejsi jist, zda by ses na pozici hodil/a, pošli mi svůj životopis a probereme Tvé možnosti v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace