Vývojový inženýr/ka - programátor/ka embedded systémů Havířov

Plat: 40000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Havířov, Moravskoslezský
Vloženo před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
Bylo by zajímavé dozvědět se o tvých předchozích projektech.
Běžnou součástí tvé práce budou konzultace s kolegy, kteří navrhují HW. Je proto důležité, abys uměl HW pochopit. Práci s elektronickými schématy tě naučíme.

ČEHO SPOLEČNĚ DOSÁHNEME?
Díky ochotě kolegů se velmi rychle dozvíš podrobnosti o současném portfoliu výrobků.
Získáš znalosti našeho jedinečného řešení sledování mobilních ale i stacionárních objektů.
Tvé odborné znalosti porostou s našimi projekty.

Nabízíme

NABÍZÍME:
Práci na hlavní pracovní poměr
Práci na dlouhodobých projektech
Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
2 sick days k dovolené navíc
Občasný home office
Samostatnou tvůrčí práci
Zkušený kolektiv
Moderní a příjemné pracovní prostředí
Kurzy anglického jazyka na pracovišti
Vzdělávací kurzy
Firemní akce a volnočasové aktivity
Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na stravování
Relaxaci ve firemním krytém bazénu

Náplň práce

Pracuješ rád s mikrokontrolery? Baví tě programování embedded zařízení? Přemýšlíš, jak má zařízení pracovat a jaké funkce má uživateli přinést? Pak hledáme právě tebe.

Jsme předním českým výrobcem technologií pro monitorování a střežení stacionárních a mobilních objektů. Pro naše oddělení vývoje zodpovědné za návrh a tvorbu HW produktů k prodeji, hledáme do týmu programátora/ku embedded systémů.

Máš-li chuť navrhovat nové produkty pro monitorování vozidel, strojů, osob a dalších mobilních objektů, hledáme právě tebe.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
Budeš programovat v C/C++.
Můžeš se těšit na práci s mikrokontrolery s jádrem ARM (Cortex M0-M3).
Většina našich projektů se velmi úzce týká HW a jeho vazby na okolí. Budeš programovat interní periférie mikrokontrolerů.
Pracujeme s periferními zařízeními jako GPS, rádiovými moduly, modemy mobilních sítí (NB-IoT), akcelerometry, BT moduly a mnoha dalšími.

Kontakt

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8
Olomouc
Česká republika

Kontaktní osoba:
Sylva Valentová   734752997

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. (IČ 28569041) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace