Skladník/ řidič VZV do skladu s oblečením - možnost ubytování Praha

Plat: 23000 - 2500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 25 dny
Aktualizováno před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do velkoskladu se značkovým oblečením (Wrangler, Lee, Vans, Napapijri a další) v Praze ve Zdibech příjememe skladníky i řidiče VZV. Jedná se o sezónní práci vhodnou jak pro muže tak i pro ženy! Ubytování Vám zajistíme, tak přijeď a přidej se k nám!

POŽADUJEME:
- plnoletost
- čistý trestní rejstřík
- chuť do práce

Nabízíme

- mzda od 136kč/h + příplatky a bonusy
- docházkový 1000,- a náborový bonus až 3000,-
- možnost ubytování za minimální poplatek (až z první výplaty)
- nebo příspěvek na vlastní bydlení a dopravu 3000,-Kč
- dopravu máme zajištěnou formou svozů*
- možnost týdenních záloh (1000,-Kč)
- zvýhodněné stravování za 10,-Kč

* od ubytoven, z Kobylis i z okolí Prahy - Libochovice, Budyně, Roudnice n/L, Litoměřice, Hrly, Doksany, Lovosice, Lukavec, Štětí, Liběchov, Mělník, Neratovice, Kralupy nad Vltavou aj.

Náplň práce

- balení a vybalování oblečení, manipulace s ním, pickování, etiketování, štítkování
- práce 8-12hod. denně; denní (ranní + odpolední) NEBO pouze noční směna

Kontakt

KeXeK s.r.o.

186 00 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Šufnerová   

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost KeXeK s.r.o. (IČ 04510836) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace