Vývojový inženýr - měření a regulace Břidličná

Lokalita pracoviště: Břidličná, Moravskoslezský
Vloženo před 19 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hliník se odstěhoval do Humpolce? Ale kdepak... Je tady u našeho významného klienta! Jako největší producent obalových materiálů v naší krajině využívá náš klient hliník při zpracování každý den a momentálně potřebují vývojového inženýra pro MaR do svého týmu!

co bude vaší pracovní náplní
- řešení vývojových a inovačních projektů v rámci strategie firmy
- využívání zavedených technologických postupů a jejich inovace
- komunikace se zákazníky s cílem ověřovat nové materiálové trendy
- spolupráce s vybranými vysokými školami a výzkumnými ústavy
- sledování vývoje nových technologií návrh na inovace přístrojového vybavení

co od vás očekáváme
- SŠ/VŠ technického směru – strojírenství, elektrotechnické (znalost materiálů výhodou)
- praxe v oblasti měření a regulace
- zkušenosti s návrhem řešení na míru daných aplikací v oblasti MaR
- zájem o práci jak v laboratoři, tak v provoze
- zájem o iniciativní a týmovou práci v oblasti Vývoje a Inovací
- ochotu učit se novým věcem a samostatnost
- schopnost práce s PC a vyhodnocováním dat
- komunikativní angličtina výhodou

co můžeme nabídnout my vám
- práci ve významné české společnosti s mezinárodní působností
- kreativní práci s možností uplatnit své nápady a znalosti
- možnost kariérního růstu
- náborový příspěvek 25 tisíc
- 25 dní dovolené
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování
- odměna za přítomnost na pracovišti
- mobilní telefon a notebook
- sportovní a kulturní akce
- bazén

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!
V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Aneta Nováková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.