Světelný technik Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 20 dny
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme kolegu s technickým myšlením a zájmem o energetiku a světelnou techniku (oblast osvětlení, elektroenergetika, energetický management, Smart City…)..

Pro bližší představu jsme realizovali tyto projekty:
- Návrh úspor, dodávka a výměna LED svítidel Holice
- Zpracování generelů a koncepcí VO pro města Vodňany, Beroun, Bílina
- Zpracování architektonické studie Náchod

Ty konkrétně budeš zpracovávat světelně-technické výpočty – návrhy osvětlení komunikací i interiérů, připravovat podklady pro koncepce veřejného osvětlení. Dále bude tvojí činností měření osvětlenosti, sledování projektů a jejich vyhodnocení, včetně předání objednateli.

Co v životopisu hledáme?
- Vzdělání elektro
- Znalost základních funkcí a práce v AutoCAD nebo Dialux, popř. jiné programy pro návrh osvětlení
- Ochotu učit se novým věcem, spolehlivost
- Vše ostatní tě naučí naši zkušení kolegové
 
A co Ti můžeme nabídnout?
- Práci na opravdu zajímavých projektech.
- Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si.
- Pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení (žádné open space).
- Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, apod.).
- Potřebné vybavení pro práci (telefon, notebook, ..).
- V neposlední řadě stabilní dlouhodobé zaměstnání s možností odborného růstu.
- A budeš moci využít další firemní benefity (stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno a další https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)

Máš chuť stát se členem našeho týmu? Pracovat s lidmi, se kterými vás bude práce bavit? Tak už neváhej a pošli svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Pokud si nejsi jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a bys pracoval/a v ELTODO, pošli informace o sobě. My je posoudíme, spojíme se s tebou a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro TEBE v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace