Marketing Manager až 120 000 Kč Praha

Plat: 100000 - 120000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte minimálně 5letou praxi v generickém farma businessu v marketingu? Znáte dobře legislativu? Vedl/a jste lidi? Zastřešovali jste již marketing v rámci ČR i Slovenska? Chcete být v TOP managementu? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás :).
Výborné finanční ohodnocení až 120 000 Kč
Kariérní růst v zázemí stabilní farmaceutické společnosti, jež si stále zachovává rodinnou atmosféru
Mezinárodně orientovaná pozice
Přátelský kolektiv

Náplň práce

1. Vedení lokálního marketingového týmu složeného z obchodních zástupců pro medicínské zboží, oblastních ředitelů a produktových ředitelů v zemi.
2. Budování propagačních strategií v rámci země.
3. Odpovědnost za administrativu a vykazování propagačního procesu prostřednictvím analýzy údajů o nákladech na propagaci, prodej a nákladech na celostátní úrovni.
4. Správa rozpočtu přiděleného na propagaci a inzerci výrobků v zemi.
5. Analýza údajů a vytváření a zavádění celostátních plánů.
6. Budování image společnosti mezi opinion lídry.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická   606 708 271

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ProfesKontakt, s.r.o. (IČ 49689207) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace