Operátor/ka stroje s praxí, roční bonus, masáže Krupka

Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Krupka, Ústecký
Vloženo před 18 dny
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- nutná praxe s obsluhou stroje
- samostatnost
- pečlivost

Nabízíme

- náborový příspěvek 80.000 Kč (Po 6-ti měsících 15 000 Kč, po dalších 6-ti měsísích 15 000 Kč a po dvou letech 50 000 Kč)
- mzda: 28.000 Kč/měs., po zaučení až 35.000 Kč/měs.
- roční bonus
- benefitní systém cafetéria (příspěvek na dětské tábory, léky, optiku, sportovní vyžití)
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování - stravenky 80 Kč za noční+víkend, při denní směně oběd za 24 Kč

Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. čísle 734 449 507.

Náplň práce

Pro společnost zaměřující se na potravinářské výrobky, se kterým prorazila na evropských trzích, hledáme klíčové operátory výroby. Jako operátor výroby budete mít na starost:

- obsluha stroje a drobné opravy - nejedná se o pásovou výrobu!
- 12hod směny (dlouhý/krátký týden)

Pohovory budou probíhat v lednu!

Kontakt

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Zemská 612
Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Asistentka kanceláře   603 592 381

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Agentura práce Gadasová s.r.o. (IČ 28712200) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.