Samostatná účetní/samostatný účetní Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyznáte se výborně v účetnictví? Orientujete se velmi dobře v českých účetních standardech? Ovládáte výborně Excel?

Pak jste náš člověk!

U nás se setkáte s příjemnými kolegyněmi, které budou nápomocné při zapracování. Vaší činností bude:
- Zodpovědnost za vedení účetnictví vyjmenovaných společností v rámci skupiny
- Zpracování závěrkových operací, tvorba dohadů, rezerv, opravných položek, odpisů a účtování interních dokladů
- Správa závazků a pohledávek, řízení upomínek
- Zpracování inventarizací, kontrola sald a řešení rozdílů
- Zpracování daňového přiznání k DPH
- Kvartální příprava podkladů pro banky, reporting pro statistický úřad
- Příprava podkladů pro konsolidaci

Jaké znalosti a dovednosti potřebujete?
- Vystudovanou školu ekonomického směru
- Praxi s vedením účetnictví
- Znalost práce s PC (především MS Excel), znalost SW Navision je výhodou
- Pečlivost, přesnost, cit pro detail
- Spolehlivost a odpovědnost

A co za to můžete očekávat?
- Místo v přátelském týmu a férovou šéfovou, která vám vyjde vstříc.
- Pružnou pracovní dobu
- Příjemné pracovní prostředí – žádný open-space
- Možnost na sobě dále pracovat (možnost účastnit se kurzů, školení, i firemních akcí, které pravidelně pořádáme.
- A další benefity (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky v hodnotě 90,- Kč, příspěvky na penzijní pojištění, bufet v přízemí, kantýna ve vedlejší budově - možnost uplatnit stravenky)

Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a byste pracoval/a v ELTODO, pošlete informace o sobě. My je posoudíme, spojíme se s Vámi a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro VÁS v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace