Key Account manager pro významnou firmu, zahraniční obchod Jablonec nad Nisou

Plat: 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Obchodní zkušenosti se zahraničními partnery (B2B)
Tah na branku
Umění naslouchat a ptát se
Angličtina (jiný jazyk) na výborné úrovni, domluvit se je základ
Schopnost vést obchodní jednání v cizím jazyce
Technické myšlení, zkušenosti
Ochotu cestovat i po Evropě (letecky)
Komunikační a prezentační dovednosti na výborné úrovni
Proaktivní přístup
Orientaci na výsledek
Ideálně vysokoškolák nebo SŠNabízíme

Stabilní zaměstnání u stabilního zaměstnavatele s výbornou pověstí, předního hráče na českém i zahraničním trhu.
O zaměstnance je postaráno jako v bavlce.
(13. plat, odměny, sick days, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní/ životní pojištění, vzdělávání, kafeterie, občerstvení na pracovišti, stravenky, firemní akce a hlavně bezva kolektiv lidí)

Náplň práce

Hledáme Key accounta s talentem a pracovním nasazením pro naše významného klienta, stabilního hráče na českém a zahraničním trhu.
Budete cestovat a vytvářet nové obchodní záměry a realizovat ty stávající.
Budete reprezentovat zavedenou značku. Jednu z nejlepších v ČR.
Vyhodnocovat trh
Připravovat nabídky pro obchodní partnery
Spolupracovat na propagaci značky, produktech
Možnost realizovat vlastní nápady
Práce v dobré týmové atmosféře
O zaměstnance je postaráno s veškerou péčí jako v bavlnce
Mzda dle zkušeností


Kontakt

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Černá  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Bénéficielle, s.r.o. (IČ 24676551) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace