Pracovník/ce kontroly kvality - regranulační linka Němčice nad Hanou

Plat: 23000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Němčice nad Hanou, Olomoucký
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání (chemické nebo zaměřeno na výrobu a zpracování polymerů-plastů) - podmínkou
* praxe na pozici laborant/technik kvality - výhodou
* praxe v oblasti recyklace odpadů výhodou
* znalost základních analytických testů k určení kvalitativních parametrů polymeru (MFI, FTIR, DSC, mechanické zkoušky) - výhodou
* analytické schopnosti, schopnost inovací (zlepšování)
* AJ slovem i písmem-výhodou
* ŘP sk. B

Nabízíme

*práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
*pracovní úvazek: 8 hod/den, jednosměnný provoz, pružná pracovní doba
*mzda: k projednání, od 23 tis. Kč/měsíc hrubého
*benefity: 25 dní dovolené, stravenky, akciové programy, příspěvek na pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění, kafeterie, firemní akce, firemní soutěže, Multisport karta a další.

Náplň práce

*organizace, řízení a provádění analytických prací
*organizace, řízení a zajištění údržby, kalibrace, oprav analytického zařízení
*sledování a vyhodnocování kvalitativních výsledků výroby
*přejímka a posouzení kvality (shody/neshody) navezeného vstupního materiálu – vstupní kontrola materiálu
*tvorba podkladů a vyřizování reklamačních řízení na vstupní / výstupní (vyrobený) materiál
*reporting o kvalitě výroby a reklamačních řízeních
*spolupráce s výrobou – každodenní kontakt s pracovníky výroby, spolupráce při zaučování/zaškolování pracovníků
*vedení agendy související s použitými chemickými látkami provozu

Kontakt

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Štěpová   725515499

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost SUEZ CZ a.s. (IČ 25638955) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.