Personální konzultant junior-farmacie, medical devices Praha

Plat: 40000 - 75000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsme stabilní personální a poradenská společnost zaměřená na výběry zaměstnanců v oblasti farmacie, zdravotnické techniky a FMCG, spedice, logistiky a dopravy se sídlem v Praze 7.
Na uvedenou pracovní pozici hledáme vhodného kandidáta dle uvedeného profilu.
* Ukončené VŠ vzdělání na úrovni alespoň Bc– andragogika, ekonomika, farmacie, zdravotnictví , plynulá znalost českého jazyka a výborná znalost české gramatiky
* Praxe v oblasti HR, výběrů zaměstnanců vítána, vztah k danému oboru
* Aktivní znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1podmínkou
* Dobrá znalost MS Office, počítačová gramotnost
* Výborné vyjadřovací schopnosti, pozitivní přístup, realistický přístup k životu a přirozená inteligence
* Schopnost prosadit se, zaměření na zákazníka, vítaná je praxe v obchodní činnosti
* Preciznost, samostatnost, spolehlivost
* Bydliště Praha
* Nástup dohodou

Nabízíme

* Zázemí stabilní společnosti
* Pečlivé zaškolení, práci v dynamickém kolektivu
* Motivující finanční ohodnocení odpovídající výsledkům - mzda až na úrovní 75.000
* Řadu zaměstnaneckých výhod: 5 týdnů dovolené, hrazené MHD v rámci Prahy, stravenky v hodnotě 100,- Kč
* Odborný růst a další vzdělávání
* Pracoviště v Praze 7 Holešovicích

Náplň práce

* Každodenní pravidelný kontakt se svěřenými klienty z oblasti farmacie, zdravotnické a laboratorní techniky i FMCG
* Zajišťování kompletního zákaznického servisu / telefonický, e-mailový i osobní kontakty s klienty (v ČJ a AJ)
* Kompletní odpovědnost za organizaci výběrových řízení dle stanovených požadavků od zjištění požadavků na straně klienta po vyhledání a umístění vhodného kandidáta
* Samostatná příprava a zajišťování inzerce, práce s dalšími dostupnými zdroji FaceBook, LinkedIn, pracovní portály, aktivní oslovování přes kontakty agentury
* Samostatné vedení přijímacích pohovorů s kandidáty a jejich hodnocení, doporučování klientům a organizace výběrových řízení
* Aktivní a týmová spolupráce s ostatními konzultanty
* Práce s firemní databází, administrativa

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ProfesKontakt, s.r.o. (IČ 49689207) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.