Řidič dodávky do 3,5t na rozvoz nápojů - po-pá Praha

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme spolehlivost, upřímnost a pracovitost! Preferujeme výhradně dlouhodobou spolupráci a skutečnou loajalitu. ŘP sk. B a chuť opravdu pracovat.

Náplň práce

Rozšiřujeme tým našich stabilních spolupracovníků o další místo, a to na pozici řidiče dodávky do 3,5t. Na tuto pozici přijmeme spolehlivého a pracovitého kolegu, který dostane přiděleno na stálo konkrétní vozidlo. Jde o pravidelný rozvoz nápojů v rámci trvale přidělené lokality v Praze. Pracovní doba cca 9 hod. denně PO-PÁ. Ráno probíhá nakládka na Praze 9 Horní Počernice v 8 hod., potom řidič zabezpečuje rozvoz na dané adresy v Praze (popř. mimo Prahu, dle dohody) a odpoledne opět končí na Praze 9. Upřednostňujeme práci na ŽL, ale záleží na vzájemné dohodě, lze se domluvit i na hlavním pracovním poměru. V případě zájmu bychom určitě co nejdříve dohodli osobní schůzku a upřesnili si vše, včetně konkrétní smlouvy a výdělku. Podmínky a finanční jistoty jsou z naší strany vždy jasné, jednáme na rovinu a bez zástěrek! V případě nástupu poskytneme plné zaškolení. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Kontakt

ICORE s.r.o.

Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ivona Prchlíková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ICORE s.r.o. (IČ 24235857) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace