Programátor C/C++ embedded Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 14 dny
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náš klient požaduje:
Vysokoškolské vzdělání
Dobré znalosti v jazyce: C/C++ pro Embedded systémy
Znalost anglického jazyka (od B1 výše)

Týmového hráče
Zodpovědný přístup k práci
Ochotu na sobě pracovat a posouvat se kupředu

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Možnost spolupráci s ostatními kolegy z různých oblastí vývoje – hardware, mechanika, projektový management, výroba.
Je zde možné i vedení malých projektů, nebo dílčích částí velkého projektu
Práci na HPP
Flexibilní pracovní dobu
Možnost home-office
Worklifeballance
Krásné pracovní prostředí
Být součástí špičkových projektů
Ojedinělá kultura
Nástupní bonus
Firemní školka a jazykové kurzy
Cafeteria
Dovolená až 33 dní

Náplň práce

Hledáš zajímavou práci, která Vás bude bavit? Zajímá tě automatizace a řídicí technika? Chceš být součástí vývoje nových technologií?

C/C++ EMBEDDED: 

Popis pozice / Náplň práce:
Náš klient se zbývá oblastí R&D (automatizace a vývoje řídicích systémů). Zabývá se vývojem produktů (vývoj software, hardware a testování).

Kontakt

People Consulting s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vanessa Schmidt   +420 735 547 651

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost People Consulting s.r.o. (IČ 27960382) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace