Skladník ve skladu s potravinami - 25-30 tis. + doprava zdarma Praha

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vše, co potřebujete mít, je čistý trestní rejstřík a chuť do práce.

Nabízíme

- nadstandardní finanční ohodnocení (25 - 30 tis. měsíčně)
- motivační bonusy
- příspěvek za práci v chladu 9 Kč/hod (v případě práce v oddělení chlazených potravin)
- dotované stravování
- dotované ubytování v Kralupech nad Vltavou nebo příspěvek na vlastní ubytování
- svoz z okolních měst ZDARMA
- možnost zaučení se na retraku,
- týdenní zálohy aj.

Náplň práce

Hledáte dobře placenou práci ve skladu s dopravou zdarma? Vyhovuje vám pracovat na 12hodinové směny (většinou denní)? Pak neváhejte a napište nám!

Do nové skladové haly s potravinami přijmeme skladníky jak na suchý sklad, tak do oddělení chlazených potravin. Čeká vás práce v režimu krátký-dlouhý týden, přičemž náplň vaší práce se bude odvíjet od dané pozice - můžete vybalovat nebo balit zboží, připravovat objednávky, pracovat se skenerem, štítkovat, etiketovat, případně se naučit obsluhovat manipulační techniku.

Přemýšlíte, jak se k nám dostat? Není třeba, zdarma si Vás dovezeme z okolních měst, svozy zajišťujeme např. z Prahy, Kralup nad Vltavou, Kladna, Slaného, Litoměřic, Lovosic, Roudnice nad Labem, Neratovic, Mělníku, Odoleny Vody, Ústí nad Labem a dalších.

Kontakt

KeXeK s.r.o.

186 00 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Nováková   

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost KeXeK s.r.o. (IČ 04510836) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace