Manažér/ka jakosti - hlavní kontrolor/ka Krnov

Lokalita pracoviště: Krnov, Moravskoslezský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ (VŠ) vzdělání strojního zaměření
Schopnost odpovídat za kvalitu, zjišťování a odstraňování příčin zmetků. Schopnost přihlížet ke všem možnostem zvýšení produkce, podávat návrhy na změny technologických postupů ke zlepšení organizační a technické úrovně pracovišť a realizovat účinná opatření. Orientovat se v systému ISO 9001 a jeho norem.
Pracovitost, přirozenou autoritu a 100% loajalitu.

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení s možností prémiového růstu.
Dlouhodobé stabilní zaměstnání.
Příjemné pracovní prostředí.
Pracovní úvazek 5 dní/ 37,50 hod.
Účast na firemních akcí, mobilní telefon.
Jazykové vzdělávání.
Dotované závodní stravování.

Náplň práce

Zodpovídá za řádné řízení vstupní, mezioperační (výrobní) a výstupní kontroly kvality. Zpracovává analýzu zmetkovitosti a podává návrhy nápravných opatřen. Zodpovídá za tvorbu, řízení a rozvoj systému kvality, optimalizuje procesy managementu kvality, prosazuje a aplikuje moderní metody kvality v celé organizaci.Připravuje a je zodpovědný za potřebné dokumenty k externímu auditu, zodpovídá za tvorbu interních směrnic a norem systému kvality. Zajišťuje kontakt s externími stranami v záležitosti vztahujících se k systému managementu kvality.

Kontakt

Květoslav Bašista

Kontaktní osoba:
Jana Siudová   777 782 729

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Květoslav Bašista (IČ 18487009) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace