Firemní junior právník Modletice

Lokalita pracoviště: Modletice, Středočeský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste čerstvý absolvent a hledáte, kde začít? Nestihl/a jste ještě nasbírat letité zkušenosti? Tak neváhejte a využijte příležitost právě u nás! Hledáme spolupracovníka pro naši firemní právničku.

Nabízíme

* Má ukončenu VŠ, obor právo
* Komunikativní osobnost, která to zvládne i v angličtině, popřípadě němčině
* Kdo má chuť se rozvíjet a sbírat zkušenosti v mezinárodní společnosti

Firemní benefity:
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Firemní akce

Náplň práce

* Poskytování právní podpory jednotlivým oddělením
* Připomínkování smluv a dalších právních textů
* Spolupráce na projektech
* Vyplňování vzorových smluv a sepisování jednodušších ve spolupráci s daným oddělením
* Sledování dodržování smluv a prověřování jejich platnosti
* Interní sledování soudních procesů a sporů
* Komunikace s orgány státní správy a s dozorovými orgány

Kontakt

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marie Šťastná