Technolog obrábění Jihlava

Plat: 33000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Technolog obrábění
Hledáte práci ve strojírenství a je Vám blízká oblast automobilového průmyslu? Dorozumíte se v anglickém jazyce? Chtěli byste pracovat ve stabilní firmě, která si svých zaměstnanců opravdu váží a zajímá se o jejich potřeby a požadavky? Možná je tato nabídka ta pravá.

Co mě na pozici čeká?
- definování a realizace koncepce výrobního zařízení (pořízení nových strojů)
- příprava, plánování a zavádění nových produktů do výroby
- podílení se na investičních propočtech a plánování výrobních kapacit
- mezinárodní spolupráce s vedoucím závodem a dodavateli
- zlepšování a optimalizace výrobních procesů pro zajištění požadavků na kvalitu a chybové náklady

Co za to dostanu?
- solidní finanční ohodnocení
- prémii za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
- možnost využití firemních bytů
- 5 týdnů dovolené
- pružná prac. doba + Home Office
- příležitost k profesnímu růstu
- jazykové kurzy, sportovní aktivity, věrnostní benefity a mnoho dalších benefitů

Co k tomu budu potřebovat?
- SŠ technického směru – strojírenské obory, elektrotechnika (VŠ výhodou)
- znalosti výrobních a měřících procesů
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- komunikační dovednosti, schopnost zátěže, schopnost týmové práce, ochota učit se nové věci

To se mi líbí, co teď?
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte se mi ozvat. Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás informovat a domluvíme se na dalším průběhu.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na spolupráci.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
David Gahler  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace