Kontrolor kvality Kopřivnice

Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Vloženo před 19 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte dobrou práci v moderním a čistém prostředí za dobré peníze? U nás v Kopřivnici ji mít budete! Nabízíme mzdu 23 595 Kč a k tomu svozovou dopravu. Nastupte, doporučte vaše známé a získejte navíc bonus 5000 Kč! Tak neváhejte a volejte na 778 463 528.

Co Vás v práci čeká?

- provádění periodických zkoušek sériové výroby
- blokování vadných výrobků
- provádění mimořádných rozborů
- analýza reklamovaných výrobků
- příprava vzorků na zkoušku

Co Vám nabídneme?
- mzda 23 595/měsíc + směnné příplatky
- bonus 5000 Kč za doporučení vašich přátel
- odměny vyplácené před Vánoci a dovolenou
- podíl na hospodářském výsledku
- výtečné obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
- dotovanou dopravu nebo vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až 1 125 Kč

Co od Vás očekáváme?
- praxe v oblasti strojírenské montáže výhodou
- výbornou znalost MS Office
- technické myšlení
- samostatnost

Jak se přihlásit?
Pokud vás naše nabídka zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem" a nebo volejte na tel. číslo 778 463 528. Budeme se těšit!

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Vávrová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace