Obchodní zástupce pro Moravu (voda+topení+plyn) Ostrava + celá Morava

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava + celá Morava, Moravskoslezský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání nejlépe stavebního zaměření s praxí aspoň 3 roky na místě obchodního zástupce ve stavebnictví. Orientace v produktech pro TZB a znalost trhu s tímto sortimentem.
Hledáme hotového člověka, který je schopný navázat na předešlé obchodní vztahy. Důležitá je i určitá manuální zručnost a technické myšlení - občas je nutné zákazníkům odborně poradit nebo provést drobný servisní zásah.
Osobnostní předpoklady: komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, tah na branku a zodpovědnost při plnění svěřených úkolů; PC na uživatelské úrovni; ŘP B a praxi v řízení osobního automobilu považujeme za naprostou samozřejmost.

Nabízíme

Práce na HPP, zázemí stabilní společnosti s více než 25ti letou tradicí na trhu. Plat ve výši 40 - 50 tisíc (složený ze základu a pohyblivé části). Služební automobil a nástroje pro práci - mobilní telefon, notebook. Příspěvek na stravování, penzijní připojištění.

Náplň práce

Obchodní činnost ve svěřené oblasti (celá Morava), prodej výrobků pro TZB (instalatérské komponenty, vybavení do koupelen, zařízení pro úpravu a filtraci vody. Péče o stávající zákazníky z řad velkoobchodů a akviziční činnost, plnění obchodního plánu a administrativa s tím spojená. Řešení zákaznických požadavků a reklamací - posuzování jejich oprávněnosti.

Kontakt

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Personal Consult s.r.o. (IČ 27538958) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace