Referent/ka do oddělení logistiky Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co u nás najdete?
- Místo v přátelském týmu
- Pružnou pracovní dobu
- Příjemné pracovní prostředí – žádný open-space
- Možnost na sobě dále pracovat
- Mobilní telefon
- A další benefity (5 týdnů dovolené, sick days, dotovanou Multisportku, stravenky v hodnotě 110,- Kč, příspěvky na sport, penzijní pojištění a další https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)

Pro tuto pozici potřebujete mít:
- praxi na obdobné pozici (administrativa, skladové hospodářství, logistika, apod.…)
- znalost práce na PC (MS Office, MS Excel, Outlook), znalost IS NAVISION nebo jiného skladového SW je výhodou
- dobré organizační schopnosti (koordinace nákupu na projekty)
- pečlivost při zadávání dat do systému
- zodpovědnost a spolehlivost

Člověk na této pozici po zapracování:
- Koordinuje nákup materiálu na projekty 
- Aktualizuje databáze dodavatelů materiálu a nákupních cen v informačním systému
- Koordinuje dodávky materiálu včetně zajištění dopravy a dodržení požadovaných termínů dodání materiálu
- Zadává data do PC (SW Navision)
- Vystavuje objednávky, komunikuje s dodavateli
- Má na starosti účetní příjem, výdej a přeskladňování materiálu, zastavování materiálu do projektů
- Kontroluje a plánuje skladové zásoby
- Zpracovává reporty prodeje a nákupu materiálu vůči zákazníkovi
- Eviduje odpadového hospodářství

Chcete využít této šance?  Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a byste pracoval/a v naší skupině, pošlete informace o sobě. My je posoudíme, spojíme se s vámi a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro VÁS v naší skupině ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace