Dlouhodobá brigáda ve výrobě v Kopřivnici Kopřivnice

Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Vloženo před 18 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dlouhodobá brigáda ve výrobě v Kopřivnici
Nebojíte se manuální práce? Hledáte dlouhodobou brigádu nebo jen přivýdělek? Pak tu máme něco pro vás. Pracujte pro moderní německou společnost a vydělejte si 97 Kč/hod. Ideální jako brigáda pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo aktivní seniory. Zavolejte nám na tel. číslo 778463528 a domluvíme se na pohovoru.


Co Vás na brigádě čeká?
- práce ve výrobě
- výpomoc na oddělení logistiky

Co Vám nabídneme?
- vyděláte si u nás 97 Kč za hodinu
- možnost výběru směn podle vašich časových možností
- přidáme vám příplatky za noční směny, práci o víkendech a státních svátcích
- využijte svozovou dopravu do práce nebo vám dáme příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od bydliště
- super porce jídla (polévka, hlavní jídlo, salát) za 25 Kč

Koho hledáme?
Hledáme šikovné brigádníky, kteří jsou manuálně zruční a je na ně spolehnutí. Důležitý je dobrý zdravotní stav a ochota pracovat v týdnu i o víkendu.

Zaujala Vás naše nabídka?
Klikněte na tlačítko "mám zájem" a my se postaráme o zbytek! Chcete bližší informace ihned? Pak volejte na tel. číslo 778463528. Těšíme se!

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Vávrová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace