Inženýr/ka testování Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho týmu hledáme odvážného a zodpovědného parťáka, který má zájem o techniku a na koho se dá obrátit, když si někdo neví rady. :-)

Vy jste náš člověk, pokud jste:

• Pohodový, ale zároveň cílevědomý člověk, který se dokáže domluvit anglicky (gramatiku Vám kontrolovat určitě nebudeme, ale dáme dobrou příležitost ji procvičit, když budete komunikovat s našimi zákazníky či dodavateli).
• Energetický parťák, který přinese inovace do našich systémů reportingu.
• Vystudoval jste střední či vysokou školu v IT oboru.
• Máte dobrou znalostí MS Office a především Excel (s dalšími našimi systémy Vás naučíme).
• A hlavně jste proaktivní a samostatný, nebojíte se každodenních výzev a chcete se naučit něco nového!
Praxe se síťovou technikou je vítána, ale není podmínkou.

Nabízíme

A co Vás u nás bude dělat šťastnými:

• Stabilní práci, stálý příjem a odpovídající finanční ohodnocení.
• 5 týdnů dovolené.
• Teplé obědy/večeře za 22,- Kč v naší jídelně (česká i mezinárodní kuchyně!).
• 3000,- ročně na benefity (Kino, wellness, jazykový kurz anebo si vyberte něco úplně jiného).
• Slevy u obchodníků (Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké od T-Mobile, levnější cestování s LeoExpress a další…).
• Min. 3.000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění.
• Máte kamaráda/známého a chcete pracovat s ním společně? Přiveďte ho k nám a dostanete 10.000 Kč za doporučení nového zaměstnance!

No a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál…

Náplň práce

Co u nás budete dělat:

Jako náš Inženýr budete řešit chyby při testování produktů ve výrobním procesu. Pracujeme jako tým, takže se nemusíte bát. Budou Vám pomáhat naši super technici, ale občas se na Vás také obracejí, když potřebují radu anebo support.
Takže budete komunikovat jak telefonicky, tak i e-mailem s našimi zákazníky z USA nebo s dodavateli z Činy. Také s nimi budete spolupracovat při řešení různých situací.

Máte zájem, ale řekli jste, že něco neumíte? Pro nás je hlavní zájem a nadšení, vaše schopnosti uvidíme na našem osobním setkání. :-)

Kontakt

Jusda Europe s.r.o.

532 01 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Anastasiia Richterová   734644809

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost FOXCONN CZ s.r.o. (IČ 25938002) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.