Servisní technik elektro - junior Brno

Plat: 25000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co musíte znát a umět k výkonu této pozice?
• SOU/SŠ vzdělání, elektrotechnického směru
• absolvent nebo kratší praxe
• vyhl. 50/1978 par. 6 – není podmínkou, firma Vás vyškolí na své náklady
• ochota cestovat v rámci ČR a SR - podmínkou
• PC gramotnost – MS Office - základní uživatelská
• ŘP skup. B, aktivní řidič - podmínkou
• ochota zaškolit se a adaptovat na podmínky firmy, spolupracovat v týmu
• zodpovědnost, pečlivost a svědomitost
• flexibilita z hlediska místa i času

Nabízíme

Co Vás určitě bude ještě zajímat?
• zázemí ekonomicky stabilní a expandující společnosti
• zaškolování pod vedením zkušeného servisního technika
• získání osvědčení vyhl. 50/par. 6
• práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na jazykové a odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené)
• adekvátní mzdové i pracovní podmínky pro juniorní pozici
• možnost dalšího odborného růstu

Termín nástupu – date of start: ihned, nejpozději 1.1.2020

Místo výkonu práce - workplace: Brno/ČR/SR

Náplň práce

Hledáme juniory do týmu servisních techniků elektro!
Pokud máte vzdělání v oboru elektrotechnickém, baví Vás Váš obor a chcete v něm pokračovat
a rozvíjet se, máme pro Vás nabídku

Jaká Vás bude na pozici čekat a čím se budete zabývat?
Odborná výkonná pracovní pozice na oddělení servisu. Zaškolení na servis, údržbu a opravy slaboproudých FVE a MVE zařízení elektráren v ČR a SR. Po zaškolení - výkon práce v terénu, spojené s cestováním v rámci ČR/SR. Pozice je podřízena vedoucímu servisního oddělení.

Kontakt

AW Partners, s.r.o.

627 00 Brno – Slatina
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Andrášová   +420724251211

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost AW Partners, s.r.o. (IČ 28321227) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.