Nástrojař 31 – 38 000 Kč/měsíc Kuřim

Plat: 31000 - 38000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kuřim, Jihomoravský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

podrobnosti o nabídce
Máte praxi na technické pozici ve výrobě? Hledáte práci v čistém a moderním prostředí výrobní společnosti? Pro společnost zaměřenou na automobilový průmysl působící v ČR více než 20 let hledáme nové kolegy do týmu na pozici nástrojaře.

- příprava lisovacích nástrojů do výroby
- opravy dílců nástroje ve spolupráci s výrobním mistrem a kontrolorem kvality
- údržba forem a zařízení pro technologii vstřikování plastů
- lícování přesných dílů a ruční opravy tvarů a hran
- práce s výkresovou dokumentací, zápis naměřených hodnot do výrobní dokumentace

co vám nabídneme
- základní mzda: od 31 000 Kč dle zkušeností
- příspěvek na dopravu až 2 500 Kč
- docházkový bonus až 4 500 Kč
- zákonné příplatky až 2 500 Kč
- odměny z fondu vedoucího
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- každoroční navýšení mzdy v závislosti na výkonu
- dotované stravování v areálu společnosti
- skvělá dostupnost – autobusová zastávka přímo u výrobního závodu
- práci v pravidelném provozu (2 dny ranní směna, 1 den volno, 2 dny noční směna, 3 dny volno - průměrný měsíční počet směn je 15)

koho hledáme
- SŠ technického směru (nástrojař, zámečník, obráběč kovů) je výhodou, ale není podmínkou
- praxe v obdobné výrobě výhodou ne však podmínkou, uvítáme i absolventa s technickým zaměřením
- znalost čtení technických výkresů
- chuť učit se novým věcem, vše Vás rádi naučíme
- zodpovědnost a samostatnost

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Konečný  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace