Nový rok, nová práce Opava

Plat: 19000 - 24000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Opava, Moravskoslezský
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Užijte si vánoční svátky v klidu a pohodě. Vše potřebné vyřídíme ještě nyní a po novém roce vás čeká lepší práce bez stresu ze zařizování. Budete se podílet na výrobě sušenek Oreo, Milka, BeBe, Belvita, Fidorka, Kolonáda a další pro celý svět. Pracujete v jedné z nejmodernějších a nejvýznamnějších továren svého druhu. Hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby na hlavní pracovní poměr i brigádu.
Vyděláte si průměrně 135 – 155 Kč/hod.

popis pracovní pozice
nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz
kontrola kvality produkce
balení výrobků a obsluha výrobní linky
sbírání výrobků
čištění výrobních linek
doplňování obalů

co vám nabídneme
průměrná mzda 135-155 Kč/hod hrubého
dlouhodobá spolupráce na HPP nebo brigáda, podle vašich preferencí
5-7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny
dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)
každý rok v dubnu navýšení mzdy
extra bonus na přesčas o víkendu

profil kandidáta
vše potřebné vás naučíme, předchozí zkušenosti nejsou potřeba
vhodné pro absolventy
nástup od LEDNA 2020
věk min. 18 let
ochotu pracovat ve směnném provozu, dojezd na směny
čistý trestní rejstřík

Jak se přihlásit?
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte kontaktní formulář na následující straně nebo zašlete svůj životopis. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Těšíme se na další spolupráci.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Kubelová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.