Koordinátor/ka technického nákupu Modletice

Lokalita pracoviště: Modletice, Středočeský
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Zajišťovat plánované vybavení prodejen, a to jak novostaveb, tak rekonstrukcí
• Plánovat a připravovat podklady pro výběrová řízení
• Účastnit se jednání s dodavateli
• Objednávat materiál u smluvních dodavatelů pro potřeby centrálního skladu
• Vkládat data do interního systému
• Vést smluvní dokumentace
• SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
• Praxe v oblasti technického nákupu výhodou
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ - jednání se zahraničními dodavateli, komunikace s centrálou v Rakousku, vytváření přehledů a reportů
• Výborné vyjednávací dovednosti, schopnosti řešit problémy
• Zaměření na cíl

Nabízíme

Firemní benefity:
- Mobilní telefon
- Notebook
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Firemní akce

Náplň práce

• Služební telefon a notebook
• 5 týdnů dovolené
• Výborné stravování v naší kantýně (obědy za 40,-)
• Multisport karta
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby
• Moderní pracovní prostředí v nově zrekonstruované kanceláři typu open space
• Firemní dopravu z metra Opatov (za 13 minut v kanceláři)
• Místo výkonu práce: Modletice u Prahy

Kontakt

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marie Šťastná