Senior sales manager (faktoringová správa pohledávek) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme seniorního kandidáta na pozici sales managera, který bude působit za oblast faktoringu a správy pohledávek. Vaše zodpovědnost bude zahrnovat region Česká a Slovenská republika a také Maďarsko. Náplní Vaší práce bude nejen péče o stávající klienty, ale i akvizice těch nových.

Náplň práce:
* Aktivní akvizice a péče klíčových klientů
* Budování a udržování vztahů s klienty
* Pravidelný report s country managerem
* Identifikování oblastí pro zlepšení a efektivitu
* Využití stávající sítě k prodeji a udržování pracovních vztahů

Co Vám nabídneme:
* Zodpovědnost za tvorbu a realizaci obchodní strategie
* Zázemí silné a dynamické společnosti
* Vlastní organizaci času
* Služební telefon, notebook i automobil
* Nadstandardní platové ohodnocení
* Motivační bonusový systém
* 13. a 14. plat

Jaký by měl být ideální kandidát:
* S citem pro potřeby klienta - poznat potřeby klienta a aplikovat je do nabídky
* Flexibilní s tahem na branku, když je potřeba
* Plynulá angličtina pro obchodní jednání
* Zvládnutý time management
* Ochota cestovat jednou měsíčně
* Vyšší nebo vysokoškolské vzdělání
* Relevantní pracovní zkušenosti ve finančním sektoru

Jak se přihlásit:
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem".Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petr Lavický  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace