Obchodní ředitel Liberec

Plat: 80000 - 95000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jazyková vybavenost - AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,
ekonomické myšlení ovlivnění obchodní strategie,
samostatnost, zodpovědnost,
vyjednávání, tah na branku, řešení i nepříjemných situací,
schopnost vést a rozvíjet svěřený tým,
ochotu cestovat - více času v terénu.

Nabízíme

Služební auto i k soukromým účelům
služební notebook
služební telefon
možnost home office time management
část příjmu formou nájemní smlouvy (práce z domova)
podpora dalšího vzdělávání
firemní karta na firemní výdaje
stravenky ve výši 80 kč / den

Náplň práce

Řídí obchodní a servisní oddělení, navrhuje personální změny vč. mzdového ohodnocení svého týmu,
navrhuje v souladu s marketingovým oddělením koncepci propagace výrobků,
zastupuje ředitele společnosti na všech jednáních, na která byl delegován vedením společnosti,
zastupuje společnost při jednání s jednotlivými obchodními partnery,
spolupracuje s vedením mateřské společnosti, zejména při stanovování základních koncepcí společné i lokální výrobkové základny, rozdělení trhů, propagaci,
spolupracuje s Projektovým managerem, při zajišťování podkladů, které požaduje vývoj výrobků naší firmy
spolupracuje se všemi útvary firmy, kam jeho činnost zasahuje
stanovuje koncepci a účast na výstavách našich výrobků, a to jak tuzemských, tak zahraničních,
zodpovídá za vzornou reprezentaci firmy na jednáních,
zadává požadavky na výrobu pro přidělené trhy, podílí se na tvorbě výrobních plánů,
předkládá roční forecasty prodejů.

Kontakt

AD Employment s.r.o. - personální agentura

460 01 Liberec
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Vacková   +420 724 392 165

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost AD Employment s.r.o. - personální agentura (IČ 03007618) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.