Operátor chemického provozu 26 – 30 000 Kč/měsíc Blansko

Plat: 26000 - 33000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Blansko, Jihomoravský
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

podrobnosti o nabídce
Máte ukončení středoškolské vzdělání chemického nebo technického směru? Hledáte práci v čistém a moderním prostředí, kde se budete podílet na výrobě významných léčiv? Pro společnost specializující se na vývoj a výrobu špičkových generických léčiv hledáme nové kolegy do týmu na pozici operátora chemického provozu.

- obsluhovat moderní zařízení chemické výroby (odstředivky, sušárny, reaktory ad.)
- vyplňovat provozní dokumentaci
- pracovat s řídicími systémy, ale i ručně manipulovat s materiálem a produkty
- podílet se na výrobě účinných léčivých substancí (API)

co vám nabídneme
- atraktivní finanční ohodnocení: 26 000 – 30 000 Kč nástupní mzda, po zaškolení cca 33 000 Kč včetně příplatků.
- příspěvek na dopravu až 2 400 Kč
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní připojištění až 4 000 Kč měsíčně
- důkladné zaučení zkušenými kolegy
- benefitní systém cafeteria
- multisport karta
- sick days
- příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)

koho hledáme
- máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe technického směru (nemusíte být chemik a mít zkušenosti s obdobnou prací – zaučíme vás)
- technické myšlení, manuální zručnost
- chuť učit se novým věcem
- trestní bezúhonnost
- jedná se o fyzicky náročnou práci, z důvodu manipulace s těžkými břemeny není tato práce bohužel vhodná pro ženy (Nařízení vlády č. 361/2007 Sb., Díl 4, § 29/5)
- ochota práce ve dvanáctihodinových směnách (2x denní, 2x noční, 4 dny volno), ranní 6:00 18:00, noční 18:00 - 6:00

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Konečný  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace