Administrativní podpora prodejny/hlavní pokladní Möbelix Praha Stodůlky

Plat: 24000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 8 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?
* Rád(a) jednáš s lidmi a máš teamového ducha.
* Dokážeš si udržet nadhled a chladnou hlavu.
* Spolehlivost a zodpovědnost je Ti vlastní.
* S PC si rozumíš jako běžný smrtelník. Nehledáme IT specialistu, vše se dá naučit.
* Jsi samostatný/á, informace si dokážeš najít a propojit v souvislostech.
* Smysl pro humor určitě zúročíš.

Nabízíme

CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT TY OD NÁS?
* Jistou práci ve společnosti, která patří k jedné z nejrychleji rostoucích obchodní sítí v Evropě.
* Dobré výkony dokážeme ocenit. S kvalitou Tvé práce poroste přímo úměrně i Tvá mzda.
* V Möbelixu si potrpíme na férovost a vzájemnou kolegialitu.
* Kariérnímu postupu se u nás meze nekladou.
* Propracovaný systém školení.
* Káva zdarma, teambuildingové akce a zaměstnanecké slevy jsou jen malou ochutnávkou benefitů, na které se můžeš těšit.

Náplň práce

Jak skloubit práci v obchodě s kancelářskou prací? Jednoduše je propoj – staň se administrativní podporou prodejny a zároveň vedoucí/m pokladní/m prodejny Möbelix v Praze Stodůlkách.
O ČEM JE TATO PRÁCE?

O dynamice: Není to jen o sezení za počítačem, budeš také na pokladně, v kontaktu se zákazníky. Administrativou strávíš 80% Tvého času, 20% na pokladně. Často je třeba konzultovat věci s kolegy na prodejně i ve skladu.
O pestrosti: Budeš komunikovat s dodavateli i zákazníky, vyřizovat reklamace.
O zodpovědnosti: Budeš mít na starosti trezor i pokladny a připravovat podklady pro mzdy.
O němčině: Stačí, když se domluvíš na základní úrovni, vše ostatní se naučíš. Nic to není.
O vlastní organizaci: Práci si musíme umět sami rozvrhnout. Dvakrát do měsíce na Tebe vyjde směna o víkendu, ale za to si můžeš vzít volno v týdnu a zařídit si to, co běžně nestihneš.

Kontakt

XLMX obchodní s.r.o.

158 00 Praha 5 - Stodůlky
Česká republika

Kontaktní osoba:
Šárka Bartáková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost XLMX obchodní s.r.o. (IČ 62497286) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.