Skladník / kompletář čerstvého zboží Modletice

Lokalita pracoviště: Modletice, Středočeský
Vloženo před 7 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro své centrální sklady v Modleticích u Prahy hledáme nové kolegy.

Hledáte zaměstnavatele, který jedná fér? Chcete pracovat tam, kde Vám zaplatí každou hodinu a navíc Vám dají například příplatky za práci v noci nad rámec zákona? Zkuste to s námi! Rádi Vás poznáme.
* vychystávání zboží na palety pro prodejny BILLA s použitím skenerů a manipulační techniky

Nabízíme

* svozovou dopravou z Opatova (metro C) a Benešova

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Dovolená 5 týdnů
- Závodní stravování

Náplň práce

* týden ranní (8:30 – 16:45), týden odpolední (16:30 – 00:45)
* pracuje se od neděle do čtvrtka (38,75 hod./týden)

Kontakt

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Šárka Vyhnánková