Store manager - Moravia outlet arena (FIX 33.000,-) Ostrava

Plat: 33000 - 38000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zkušenosti na pozici Deputy managera nebo Store managera? Máte týmového ducha, pozitivní naladění a umíte lidi ve svém týmu správně motivovat? Chcete pracovat ve společnosti, kde se nepotýkají s vysokou fluktuací a kde jsou zaměstnanci spokojení? Pak jste tím pravým kandidátem právě vy!

Čeká na Vás příležitost práce v příjemném prostředí pro trendy značku.

Pro tuto pozici požadujeme:
- zkušenost s vedením týmu v oblasti retailu
- znalost práce s KPIs
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- znalost aktivního zákaznického servisu

Nabízíme

Mzda: 33.000,- plus bonusy 20-25% ze mzdy.

Benefity:
- stravenky 100,-
- uniformy
- mobilní telefon
- sleva 40% na firemní produkty

Náplň práce

Budete se věnovat organizaci a koordinaci prodejny a celého týmu. Úkolem vašeho celého týmu bude udržovat vysoký standard zákaznického servisu a vytvářet příjemné prostředí pro vaše zákazníky.

Kontakt

peopleTObusiness s.r.o.

150 00 Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Adamcová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost peopleTObusiness s.r.o. (IČ 24829641) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace