Skladový dělník - Snoeks Automotive Krupka - Nové Modlany

Lokalita pracoviště: Krupka - Nové Modlany, Ústecký
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- jsi minimálně vyučen v jakémkoli oboru
- dokážeš na základní úrovni pracovat na počítači
- umíš nebo chceš umět obsluhovat manipulační techniku
- chceš pracovat ve dvousměnném provozu (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00), pouze v oddělení přípravy vyžaduje práci na 3 směny (22:00 - 06:00) dle individuálního rozvrhu
- jsi ochotný učit se nové věci a chceš profesně růst
- máš smysl pro přesnost a je na tebe spolehnutí
- pravidelná docházka je pro tebe samozřejmostí
- jsi týmový hráč

Nabízíme

- práce v dynamické nizozemské společnosti
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- 25 dnů dovolené
- měsíční bonusy až 6 000 Kč
- PŘÍPLATEK ZA NOČNÍ SMĚNU 30%
- stravenky
- náborový bonus 10 000 Kč
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- příspěvek na dopravu až 2 000 Kč
- 13. plat
- flexi poukázky
- firemní akce

Náplň práce

Hledáme posilu pro náš tým skladníků. Máš rád, když jsou věci na svých místech? Nebojíš se zodpovědnosti, výšek ani manuální práce? Máš „řidičák“ na vysokozdvižný vozík nebo bys ho rád získal? Přidej se k nám! Podle množství tvých zkušeností bude tvým pracovištěm buď oddělení příjmu, přípravy do výroby nebo expedice. Těšíme se na tvůj životopis!
CO BUDE TVÝM ÚKOLEM:
ruční vychystávání materiálu, vybalování materiálu, přenos materiálu do výroby
manipulace s materiálem a hotovými výrobky pomocí VZV, retraku nebo regálového zakladače
práce s dodacími listy
používat čtečku čárových kódů a také trochu počítač
spolupracovat s výrobní linkou

KDY MŮŽETE ZAČÍT
IHNED/ dle dohody

Kontakt

Snoeks Automotive CZ s.r.o.

Krupka - Nové Modlany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Blahníková   775 901 786

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. (IČ 25435434) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.