Programátor firemních aplikací v C#, .NET, SQL Hradec Králové

Plat: 35.000 - 50.000 Kč - dle zkušeností
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Pardubický
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zkušenosti s prací a programováním databází?
Ovládáte dobře jazyk SQL, C#, .net?
Dorozumíte se anglicky?
Pokud jste si odpověděli třikrát ano, máme pro Vás nabídku pracovního uplatnění !
Budete pro nás výborným odborníkem, pokud:
Dobře znáte jazyk MS SQL.
Máte dobrou znalost programování v jazycích C# a .Net.
Dorozumíte se anglicky slovem i písmem.
Máte analytické schopnosti a dovednosti.
Jste zodpovědný/á a aktivní.
Máte dobré komunikační dovednosti pro přímou komunikaci s ostatními odděleními.
Jste při práci samostatní, ale zároveň rádi pracujete v týmu.
Výhodou pro Vás při výběrovém řízení bude, pokud:
Znáte ASP.Net, WebServices, Enterprice Integration Patterns, LINQ a XML.
Máte zkušenosti s údržbou a manipulací s velkými databázemi.
Projektové řízení Vám není cizí a určitě jste se s ním alespoň setkali.

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
Zázemí úspěšné, rychle rostoucí mezinárodní společnosti.
Pestrou práci a potřebnou podporu pro práci na specializované pozici.
Možnost seberealizace a tvůrčí práci na rozvojových projektech, spolupráci s interními i externími zákazníky, a prostor pro využití Vašich zkušeností a nápadů pro zlepšování IT systémů společnosti.
Přátelské prostředí s unikátním know-how a otevřenou komunikaci mezi lidmi.
Pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené.
Smlouvu na dobu neurčitou, stravenky, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby,
Smluvní mzdu - individuální ujednání v návaznosti na pracovní zkušenosti a kvalifikaci. Vývoj mzdy zcela závislý, dle výsledků zapracování a dalších osobních výsledků.
Náborový příspěvek
Pozice je vhodná jak pro uchazeče s praxí, tak umíme poskytnout podporu i absolventům.

Náplň práce

Náplň práce - co od Vás očekáváme:
Vývoj a úpravy firemních systémů a aplikací (od analýzy požadavků, návrhu řešení, realizace řešení, testování a následná podpora uživatelů).
Tvorbu, udržování a automatizaci nástrojů pro migraci dat.
Optimalicaci databází (MS SQL), úpravy a importy dat do databází.
Úpravy a exporty dat, tvorba reportů.
Přímou podporu interních útvarů a oddělení, spolupráci se zahraničními kolegy.
Práci na projektech, spolupráci s interními i externími zákazníky.

Kontakt

PROFI-MEN, s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček   495 512 582, 602 114 770

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost PROFI-MEN, s.r.o. (IČ 62024990) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.