Projektový manažer/ka - expanze (region Morava) Modletice

Lokalita pracoviště: Modletice, Středočeský
Vloženo před 11 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zpracovává expanzní koncepty
* Vyhledává vhodné lokality pro nové prodejny
* Připravuje kupní a nájemní smlouvy a následně kontroluje náklady
* Spolupracuje s technickým oddělením při přípravě a realizaci jednotlivých projektů
* má ukončené SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
* má min. 2 roky praxe na obdobné pozici (výhodou zkušenost z maloobchodu)
* se orientuje v projektové dokumentaci a souvisejících právních otázkách
* má přehled o vhodných lokalitách
* aktivně komunikuje anglicky nebo německy
* je aktivní řidič sk. B (práce převážně v terénu)
* je otevřený, flexibilní, inovativní a proaktivní

Nabízíme

Firemní benefity:
- Auto i pro soukromé účely
- Mobilní telefon
- Notebook
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Firemní akce

Náplň práce

* Služební telefon, notebook
* Služební automobil
* 5 týdnů dovolené
* Bonusy za otevření nové filiálky
* Možnost využívat flexibilní pracovní dobu
* Příspěvek na stravování

Kontakt

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marie Šťastná