Datový analytik Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví vás práce s daty, hraní si s tabulkami a tvorba přehledných grafů?

Pokud ano, tak pro vás máme příležitost pracovat na něčem, co vás baví !

Daná příležitost je do společnosti s pobočkou v Ostravě, působí ale po celém světě. Tým, kterého se můžete stát součástí, má přibližně 40 lidí, a spolupracuje s těmi největšími společnostmi. Jakými? Čtěte dále!

A co na vás tedy čeká?
Zpracovávání velkého množství dat a tvorba reportů, ve kterých analyzujete dopady na trh v různých odvětvích. Samozřejmě budete také nová data porovnávat s těmi stávajícími.
Když uslyšíte slovo python, budete rád/a, protože ho budete využívat k ulehčení práce a psát si v něm skripty.
Také vás čeká občasná komunikace v angličtině s kolegy v rámci společnosti.

Odměnou pro vás bude:
- 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days k tomu
- flexipassy, které můžete využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
- stravenky
- multisportka
- home office
- moderní office s relaxační místností, kde si můžete zahrát fotbálek s dalšími kolegy
- mnohá školení pro váš další rozvoj, kurzy angličtiny
- týmové akce (Archery game, Laser game, Motokáry aj.)

Abyste zapadl do týmu, měl/a byste zvládat:
- práci s daty a mít zkušenost minimálně 1 rok
- napsat si skripty v Pythonu
- domluvit se anglicky (úroveň B1/B2)
- se přizpůsobit; učit se nové věci

A jací jsou ti klienti, pro které se data zpracovávají?
Ozvěte se mi na tel. 778 463 515 nebo email patrik.gresicek@randstad.cz a já vám to rád prozradím.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Patrik Gřešíček  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace