Specialista mechanické údržby Plzeň

Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Specialista údržby
Zajímáte se o strojírenství a už jste někdy pracoval/a v automobilovém průmyslu? Máte rádi oblast údržby strojů? Chtěli byste se stát součástí nově otevřeného závodu pro mezinárodní firmu, která je špičkou ve výrobě EPP dílů? Pokud ano, tato nabídka může být právě pro Vás.

Co můžete získat?
- solidní finanční ohodnocení
- stravenky, roční bonusy, příspěvek na dopravu...
- zaměstnání u prosperující společnosti
- velmi reálnou možnost kariérního růstu
- získání cenných zkušeností se začátkem výroby a otevřením nového závodu!!!
- možnost nástupu ihned

Co k tomu budete potřebovat?
- zkušenost s údržbou strojů po mechanické stránce je nutnost
- zkušenost v oblasti vstřikování plastů velkou výhodou
- znalost AJ výhodou
- technický rozhled
- časovou flexibilitu a ochotu
- zájem o nové technologie v oblasti výroby plastů

To se mi líbí, co teď?
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte se mi ozvat. Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás informovat a domluvíme se na dalším průběhu.

Přeji hodně úspěchů a těším se na spolupráci.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
David Gahler  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace