Správce - Rekreační oblast Štěrkoviště v Otrokovicích - DPČ areál Rekreační oblast Štěrkoviště v Otrokovicích

Lokalita pracoviště: areál Rekreační oblast Štěrkoviště v Otrokovicích, Zlínský
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• organizační schopnost
• technický typ
• spolehlivost a dochvilnost
• aktivní přístup k práci
• zodpovědnost
• komunikativnost
• časovou flexibilitu

Nabízíme

• jedná se o sezonní práci na základě dohody o pracovní činnosti
• mladý kolektiv
• firemní benefity
• příjemné prostředí rekreačního areálu

Místo práce: areál Rekreační oblast Štěrkoviště v Otrokovicích

Termín nástupu: duben 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: pam@tehos.otrokovice.cz nebo na tel.: 606 762 352 - Marie Skopalová.

Platnost inzerátu končí 4. 1. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní městská obchodní společnost TEHOS s.r.o.

Kontakt

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSYSTEM s.r.o. (IČ 28412508) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace