Asistent(k)a prodeje Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Milujete také obuv a módní doplňky? Máte pro-zákaznického ducha? Pro společnost, která je charakteristická svou kvalitní koženou obuví a doplňky hledám prodejní asistent(k)y.

co vás čeká

- podílení se na výborném a aktivním zákaznickém servisu,
na kterém nám opravdu záleží
- aktivní a prémiový zákaznický servis, který je pro nás opravdu důležitý
- příjem zboží, práce a organizace skladu
- péče o prodejnu

co vám nabídneme
- fixní mzdu a bonusy na základě prodejů
- příspěvek na uniformu 1 000 Kč ke mzdě
- stravné
- poukázky na volnočasové aktivity
- 4 páry obuvi ročně a 50% slevu na kompletní sortiment
- možnost kariérního postupu

co od vás očekáváme
- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
- proaktivní přístup k práci
- komunikativní osobnost
- velký zájem o oblast bot a doplňků
- komunikativní znalost anglického / ruského jazyka bude plus


Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
David Kurel  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace