Balenie kuracieho mäsa - Holandsko.Bez anglického jazyka. Maartensdijk, Rosmalen

Plat: 1600 - 1800 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Maartensdijk, Rosmalen, Zahraničí
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vodičský preukaz (1 zo skupiny)

- min. výška 165 cm

- čistý výpis z registra trestov nie starsi ako 3 mesiace

Nabízíme

10,04 Eur brutto/hod + príplatok 8% holiday money

Po odpracovaní 1mesiaca sa mzda automaticky zvyšuje o 0,25 Eur brutto/ hod.

Po odpracovaní ďalších 6 mesiacov sa mzda automaticky zvyšuje o 0,50 Eur brutto/ hod.

Po odpracovaní 1 roka sa mzda zvyšuje o ďaľších 0,50 Eur brutto/ hod.

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca. Podmienkou aby Vám bola vyplatená prvá výplata je aby ste mali vybavené Sofi číslo. Vybavenie Sofi čísla trvá od 3 - 6 týždňov (zabezpečuje zamestnávateľ).

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v domoch, apartmánoch, alebo v bungalovoch v centre mesta ako i mimo mesta.

Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vašej mzdy v sume 99,90 Eur týždenne.

Zamestnávateľ Vám poskytne na prepravu do/z práce bicykel alebo služobné auto, v závislosti vzdialenosti ubytovania od pracoviska.

Cena za bicykel (vzdialenosť do 5 km) je 6,65 Eur/týždeň.

Náplň práce

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníčky a pracovníkov, ktorí budú pracovať v kuracej fabrike v Holandsku.

Vo fabrike sú rôzne oddelenia a podľa toho do ktorého oddelenia budete zaradený, náplňou práce bude krájanie, čistenie, porcovanie kuracieho mäsa. Následné balenie, etiketovanie, triedenie, kontrola výrobku a príprava výrobku na expedíciu.

Vo fabrike je teplota cca od +2 do +7 stupňov.

Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pracuje sa na rannú smenu. Flexibilný pracovný čas ( 06.00 - 17:30 hod.) - v niektorých lokalitách sa pracuje 4 dni/ týždeň .

Kontakt

Europersonnel, s.r.o.

911 01 Trenčín
Slovensko

Kontaktní osoba:
Europersonnel s.r.o.   +421917721626

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Europersonnel, s.r.o. (IČ 44881525) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace