Uklízeč/ka

Inzerát z úřadu práce
Plat: až 14 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Praha-východ

Prvotní kontakt:
- tel.: 734 145 246, út: 12:00-15:00 hod.
- osobně na adrese V Domově 1699/18, Praha 3, út: 12:00-15:00 hod.

Upřesňující údaje:
- pomocné úklidové práce
- požadavek dobrého zdravotního stavu
- krátkodobé zaměstnání

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklízeč / ka 18.000,- Kč

Požadujeme Požadujeme: - praxe na obdobné pozici výhodou - manuální zručnost - dobrá pracovní morálka - týmová spolupráce a odolnost vůči stresu - disciplína, spolehlivost, preciznost a flexibilita - zájem o dlouhodobou spolupráci - SOÚ...
Aktualizováno před 4 měsíci

Břeclav
18000 Kč za měsíc

Uklízeč/ka - otrokovice (A7754)

Požadujeme * Pečlivost * Spolehlivost Nabízíme * Příjemné pracovní prostředí * Pracovní jistotu * Příjemný kolektiv * Práci na DPP * 120 Kč/h. Pozice vhodná i pro seniory Náplň práce Hledáme pečlivého a svědomitého kolegu...
Aktualizováno dnes

Uklízeč/ka v obchodě s módou: 95Kč/h čistého

Požadujeme Hledáme brigádníky na výpomoc v prodejně s módou. Jedná se zejména o pomoc při stěhování prodejny se značkovou módou, drobný úklid na prodejní ploše, rovnání zboží v regálech, štítkování, vybalování. Směny 8-11h. Požadujeme ...
Aktualizováno před 10 měsíci

Plzeň
až 95 Kč/měsíc

Kontakt

Družstvo Žovtneva

Kontaktní osoba:
Stepan Lavryshyn   +420 734 145 246

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.